Maraş Mezoterapi Saç

Maraş Mezoterapi Saç

Maraş Mezoterapi Saç

2021-04-08

Maraş Mezoterapi Saç

Mezoterapi Saç ; Saç dökülmelerinde, cilt bakımında, lokal fazlalıklarda cilt altına aktif maddelerin çok ince iğneler ile verilmesidir. Eksem Life saç mezoterapi tedavi yöntemi ağrısızdır. Son yıllarda geliştirilerek daha etkin hale getirilmiş olup başarı oranı yüksektir. Tüm detaylar için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Mezoterapinin kelime anlamı orta deri tedavisidir.Tam problemli bölgeye küçük miktarlarda enjekte edilen ilaç karışımının çok yüksek etkinliğe sahip olduğu esasına dayanır. Vücut mezoterapisi, Saç mezoterapisi, Yüz mezoterapisi, Olarak üçe ayrılır vücudun ve cildin ihtiyacına göre uygulama yapılır.

Saçın ihtiyacı olan vitaminler,mineraller,aminoasitler,proteinler gibi maddeleri içeren ilaç kokteyllerinin mikro iğnecikler yardımıyla zerk edilmesi işlemidir. Bu işlem saçların dökülmesini engellemek ve var olanları koruyup güçlendirip kontrol altına almak için hem kadın hem erkeklere güvenle uygulanabilir. Tedavi süresi kişiden kişiye değişmekle birlikte 1-2 hafta aralarla 10-12 seans uygulanır.Özellikle strese bağlı,gebelik sonrası,mevsimsel gibi oluşan ani saç dökülmelerinde etkili ve memnun edicidir.Seanslar sonunda saç  gelişimi için gerekli eksikler giderilerek daha hacimli,dolgun ve parlak saçlara sahip olunur.

İletişim İçin Tıklayınız...

 

Etiketler : Mezoterapi , Mezoterapi Merkezi , Mezoterapi Merkezleri , Mezoterapi Saç , Mezoterapi Prp , Mezoterapi Fiyatları , Mezoterapi Yapan Doktorlar , Mezoterapi Yapan Hastaneler , Mezoterapi Yapan Klinikler , Mezoterapi Yapanlar